Hizmeti mi Arıyorsunuz?

İhtiyacınız olan Grafik Tasarım, Dijital Tasarım, Dijital-Ofset Baskı, Dizgi-Mizanpaj, Fotoğraf Çekimi gibi Ajans hizmetlerinizi ertelemeyin. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli hizmetlerimizle hep yanınızdayız.

Profesyonel Hizmetler

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

01.

Kurumsal Kimlik

Pazarlamada bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur.

Amblemin yanı sıra; antetli kâğıt, kartvizit, zarf vb. kurumsal kimliğiniz içinde yer alacak unsurlardır. Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Kurumsal kimlik tasarımlarınızı sizin için tasarlayabiliriz.

___

02.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım nokta, çizgi, desen, resim vb. kullanarak bir ürün elde etme işidir. Grafik tasarım, katalog, dergi, kitap, broşür, gazete, kurumsal kimlik, afiş, faaliyet raporu, vb. gibi işlerin tasarlandığı, tüketiciye en doğru görsel zenginlikle sunulduğu alandır. Tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınızda sizlere destek verebiliriz.

___

03.

Dijital Tasarım

Dijital tasarım kavramı dijital mecrada yapılan her türlü tasarımları kapsamaktadır.Web siteniz için banner reklam tasarımlarınızı yapabilir; sosyal medyalarınız için tanıtım, reklam görsellerinizi tasarlayabiliriz.

___

04.

Dizgi-Mizanpaj

Dizgi, yapılan ürünün (kitap, dergi, broşür vb.) kâğıda yazılan veya dijital olarak gelen metinlerinin dizgisi yapılacak programa aktarılmasına denir. Mizanpaj, kelime anlamı olarak gazete, dergi, kitap gibi yayınlarda sayfa düzenidir. Ürünlerdeki içerik kadar o içeriğin sunulduğu konu, başlık ve alt başlıklarda çok önemlidir.

Yapılan ürünün kullanım alanına uygun gerekli yoğunlukta yazı ve görselleri belli bir oran içerisinde bir arada toplamak iyi bir mizanpajla sağlanmaktadır. Sizlere dizgi-mizanpaj ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

___

05.

Ofset Baskı-Dijital Baskı

Katalog, dergi, kitap, broşür, faaliyet raporları, gazete, afiş, rollup vb. işlerinize baskı hizmetleri vermekteyiz. Az adetli işleriniz için dijital, yüksek adetli işleriniz için ofset baskı sistemine göre fiyatlandırma yapmaktayız. Kaliteli baskı ve en uygun fiyatlar için teklif alabilirsiniz.

___

06.

Ürün Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğrafçılar tarafından doğru ışık ve teknik kullanılarak gerçekleştirilen ürün çekimi hizmeti çok yönlü bir hizmettir. Elde edilen fotoğraflar firma tarafından yeni katalog çıkartılacağı zaman kullanılabileceği gibi, ürün fotoğrafları firmanın web sitesine de yerleştirilebilir. Tüm fotoğraf çekimi işlerinizde bize başvurabilirsiniz.

PROFESYONEL HİZMET

Tıbbi İllüstrasyon Hizmeti

Tıbbi görseller, neden daha anlaşılır olması gerekirken, detaylardan vazgeçmek zorunda kalalım diye düşündük.. ve kendimizi sizler için birşeyler çizerken bulduk. Çizim, 3D modelleme ve Animasyon.. Siz nasıl isterseniz.

BLOG PAYLAŞIMLARI

Son Paylaşımlar

Güncel blog paylaşımlarımızı takip ederek sektöre dair güncel haber ve gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.